مجله اینترنتی وبلایت

فروشگاه های آنلاین وبلایت

مجله اینترنتی وبلایت

برای سفرهای زمستانی بزن بریم جنوب

سعیده سخایی | شنبه | 1397/04/02 | 09:30 | شماره ی اول

0

787

وبلایت
ویدئوهای برای سفرهای زمستانی بزن بریم جنوب صداهای برای سفرهای زمستانی بزن بریم جنوب تصاویر برای سفرهای زمستانی بزن بریم جنوب

جمله/گردشگری/10 بهمن 97 سفر زمستانی هم مانند فصل‌های دیگر طرفداران خودش را دارد و خیلی‌ها سفر در این فصل را فرصت خوبی برای دیدن مکان‌هایی می‌دانند که زیبایی‌شان در این فصل خود را نشان می‌دهد.

جمله/گردشگری/10 بهمن 97

نیلوفر منصوری

سفر زمستانی هم مانند فصل‌های دیگر طرفداران خودش را دارد و خیلی‌ها سفر در این فصل را فرصت خوبی برای دیدن مکان‌هایی می‌دانند که زیبایی‌شان در این فصل خود را نشان می‌دهد. حال به یک سفر خانوادگی در فصل زمستان فکر کنید. طبق چهارشنبه های هر هفته روزنامه «جمله» پیشنهاد سفرهای آخر هفته را در برنامه خود دارد و برای آخر این هفته هم چند گزینه به شما دوستداران طبیعت پیشنهاد می شود. پیشنهاد اصلی سفر به جنوب کشور است چرا که هم هوای مطبوعی دارند و هم امکان سفر در ماه‌های گرم سال را ندارند. اما این تمام ماجرا نیست! مناطق سردسیر هم می‌توانند جذاب باشند. همانگونه که در هفته های گذشته به شما ثابت کردیم! اما امروز به شما مناطق جنوبی را پیشنهاد می کنیم.

بی تردید نیمه دوم سال، به دلیل سرمای هوا و دایر بودن مدارس، سفرها به تبع کاهش می یابد اما بسیاری از فعالان این حوزه و صاحبان کسب و کارهای مرتبط با گردشگری قیمت ها را متعادل می کنند تا پیک سفرها فقط به نیمه اول سال ختم نشود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از تجربه‌ روزهای سرد و افسرده‌ زمستانی غافل نشده و به سواحل آفتابی و مناطق گرم سفر کنند. کشورهای گرمسیری نیز در همین راستا از همه‌ امکانات و قابلیت‌های خود استفاده می‌کنند تا آمار جذب گردشگران را به حداکثر رسانده و درآمد بیشتری از صنعت توریسم و گردشگری نصیب خود کنند.

خوزستان، مقصد ویژه نیمه دوم سال
جاذبه های گردشگری و طبیعت و هوای خنک در زمستان، دلایل بی شماری است برای یک سفر خانوادگی به خوزستان. پل معلق اهواز، خانه تیزنوی دزفول، پل ساسانی، آبشار شوی، شیرهای سنگی، مال آقا و… گزینه هایی هستند که می شود با هزینه کم در این وقت از سال آن‌جا بروید. رسیدن به خوزستان راحت تر از آن است که فکر کنید. قطار جنوب که تا خرمشهر می‌رود و به شما این امکان را می‌دهد از شمال تا جنوب خوزستان در هر شهری که خواستید، پیاده شوید و ادامه سفر بدهید. همچنین می‌توانید بلیط هواپیمای اهواز، آبادان یا دزفول را تهیه کنید و خیلی سریع به گرمای خوزستان سلام کنید.

خوشگذرانی در جزیره کیش
جاذبه های تاریخی و گردشگری در آب های نیلگون همیشه فارس، می تواند گزینه های مناسبی برای یک سفر زمستانی باشد که همه افراد خانواده را راضی نگه دارد. پارک‌های آبی و هتل‌های جزیره کیش، رستوران‌ها و بازارها، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، جت‌اسکی و غواصی در جزیره کیش همگی باعث می‌شوند که به تمام افراد خانواده خوش بگذرد. تازه به تمام اینها جاذبه‌های تاریخی و گردشگری جزیره را هم باید اضافه کرد؛ بوستان آهوان کیش، اسکله‌ی تفریحی، ساحل مرجان، جزیره هندورابی و اما مهمتر از همه خرید در جزیره کیش را باید از اصلی‌ترین تفریحات جزیره دانست.

بهشت چهارفصلی به نام چابهار
یک مقصد بکر و ناب که کم‌تر مورد توجه مسافران قرار گرفته، چابهار است. بندری آزاد که بیشتر فصل‌های سال هوایی بهاری و متعادل دارد. جاذبه‌های گردشگری چابهار -کوه‌های مینیاتوری، تالاب لیپار، غارهای بان مسیتی و بندر گواتر- درستی انتخاب‌تان را تایید می‌کند. هزینه‌ مسافرت به این شهر بندری بسیار مناسب است و شما را به دردسر نخواهد انداخت! بیشترین قسمت هزینه شما مربوط به بلیط هواپیمای چابهار است.

بندرعباس و جزیره قشم
یکی دیگر از مقاصد سفرهای زمستانی برای خانواده‌ها بندرعباس است. این شهر که مرکز استان هرمزگان است ساحلی ماسه‌ای-سنگی دارد. شهرداری استان هرمزگان در سال‌های گذشته امکانات رفاهی و اقامتی چشم‌گیری برای این منطقه در نظر گرفته و همین مساله بندرعباس را برای خانواد‌ه‌ها دوست‌داشتنی‌تر کرده است. پیشنهاد می‌کنیم لذت خوردن ماهی تازه را در هوای دلنشین و خنک زمستان بندرعباس -در کنار دریا- از دست ندهید. استان هرمزگان علاوه بر جاذبه‌های گردشگری طبیعی مکانی مناسب برای خرید کالاهای مختلف -با قیمت مناسب- است و می‌توانید وقت زیادی را در پاساژهای بی‌شمار شهر بگذرانید.

 
 

 

نظر به صورت خصوصی ارسال شود.